1. Leasing niższych rat

Leasing niższych rat

KINTO ONE
Leasing niższych rat

Leasing KINTO ONE jest produktem finansowym stworzonym z myślą o przedsiębiorcach, którym przede wszystkim zależy na komforcie i bezpieczeństwie użytkowania nowych aut Toyoty lub Lexusa.

Konstrukcja oferty pozwala na idealne dopasowanie jej szczegółów do własnych potrzeb oraz zapewnia niskie koszty eksploatacji pojazdu.

Dlaczego Leasing KINTO ONE to dobry wybór?

  • Masz dowolność wpłaty własnej od 0% do 40%.
  • Podpisujesz umowę na okres od 24 do 48 miesięcy.
  • Płacisz stałe raty miesięczne niższe nawet o 50% w porównaniu do Leasingu standardowego.
  • Możesz zawrzeć wszystkie koszty serwisowe w jednej racie.
  • Wliczasz miesięczne raty jako koszt uzyskania przychodu i odliczasz VAT.
  • Możesz zakończyć umowę na 3 sposoby: wymiana auta na nowe, zwrot lub wykup.



Poznaj swoje korzyści po wyborze Leasingu KINTO ONE

1. Niska comiesięczna rata

Niska comiesięczna rata pozwala Ci na użytkowanie auta wyższej klasy lub posiadanie równocześnie drugiego samochodu w firmie.

2. Przewidywalności wydatków

Dzięki przewidywalności wydatków w jednej kompleksowej usłudze zaoszczędzone środki finansowe możesz zainwestować w rozwój firmy.

3. Użytkowanie samochodu bez konieczności zakupu

Co miesiąc płacisz tylko niską ratę za użytkowanie samochodu, nie musząc go w ogóle kupować.

4. Formalności w jednym miejscu

O nic się nie martwisz – wszystkie formalności załatwiasz szybko w jednym miejscu bez pośredników, a my opiekujemy się Twoim autem 24 h na dobę.

Sprawdź, jakie usługi dodatkowe możesz włączyć do miesięcznej raty

Pełna obsługa serwisowa

Opieka Assistance

Pełne ubezpieczenie AC/OC/NNW

Auto zastępcze

Wymiana i przechowywanie opon

Zobacz przykładowe kalkulacje rat finansowych

Toyota C-HR

979 PLN/mc netto*

Lexus RX

1 715 PLN/mc netto**

* Przykładowa rata leasingu netto w Leasingu KINTO ONE dla modelu Toyota C-HR z roku produkcji 2021. Kalkulacja rat przygotowana na dzień 12.07.2021 r. przy założeniach: okres umowy 36 miesięcy, wpłata własna 10% ceny pojazdu, limit przebiegu pojazdu 60 000 km w ciągu okresu umowy. Kalkulacja nie uwzględnia kosztu rejestracji pojazdu. Ostateczne warunki finansowania w Leasingu KINTO ONE dostępne są u Dilerów Toyoty. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, ma charakter informacyjny i przeznaczony jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Zawarcie umowy jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

 

** Przykładowa Kalkulacja Raty Leasingu KINTO ONE dla umów leasingu zawieranych na okres 36 miesięcy, z opłatą wstępną 10% ceny pojazdu i limitem przebiegu 30 000 km w ciągu trwania umowy. Przykładowa Rata nie zawiera kosztu rejestracji pojazdu. Informacja dotyczy pojazdów wyprodukowanych w 2021 r. Szczegóły Leasingu KINTO ONE i ostateczne warunki finansowania dostępne są u autoryzowanych dilerów Lexusa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.